preloading top banner
pokrývačské práce břidlice prejzová krytina pokrývačské práce břidlice
Cech KPT Logo Kvalitní firma Logo

Břidlice

Střešní krytina z kvalitní přírodní břidlice představuje vrchol v dostupné nabídce střech na českém trhu. Střechy z břidlice vynikají dlouhou životností, variabilitou, vynikající tepelnou a zvukovou izolací, odolností i estetikou. Ne nadarmo se proto břidlicová krytina těší stále větší oblibě českých zákazníků.

Břidlicové střechy se přizpůsobí jakémukoli architektonickému stylu

Ať už se jedná o stavbu určenou k rekonstrukci, nebo novostavbu, břidlicová krytina má tu výhodu, že se přizpůsobí každému stylu. Díky variabilitě břidlice může mít břidlicová střecha mnoho podob. Může být složena z řezané břidlice do pravidelných tvarů, nebo být naštípána na libovolné nepravidelné dílce, ze kterých lze vytvořit zcela originální střechu.

Břidlicová střecha od profesionálů v oboru

Střechy VRŇATA & ŽÁČÍK patří ke špičce v oboru a nabízí to nejlepší, co můžete pro bezpečný a pohodlný domov udělat – pokládku břidlicové střechy od opravdových profesionálů. A jak docílíme toho, aby vaše břidlicová střecha splňovala všechny náročné požadavky?

• Použití kvalitní břidlice je základ

 

Ve společnosti Střechy VRŇATA & ŽÁČÍK dbáme na prvotřídní kvalitu materiálů i služeb, proto také spolupracujeme jen s těmi nejlepšími. Díky dlouholetým zkušenostem v oboru bezpečně víme, jaká břidlice vám bude dlouho a dobře sloužit. Pro práci proto používáme španělskou břidlici nebo barevnou břidlici z Vermontu, které jsou testované dle přísných Evropských norem a 100% ekologické. Tato břidlice se vyznačuje kromě výše zmíněných vlastností také stálobarevností bez nutnosti povrchové úpravy.

• Profesionalita a zkušenosti odborníků na břidlicové střechy

Pokládka břidlicové střechy vyžaduje specifické technologické postupy a neodborným zásahem může dojít ke katastrofálním ztrátám na zdraví i majetku. Stejně tak, jak je důležité věnovat pozornost kvalitě použité břidlice, neméně zásadní je vhodný výběr dodavatelské firmy. My vám můžeme nabídnout nejen služby vysoce kvalifikovaných pracovníků – odborníků na břidlicové střechy vyškolených v Německu – ale také mnohaleté zkušenosti na rozličných zakázkách, díky kterým dokážeme vymyslet a realizovat optimální řešení přesně na míru.

 

• vynikající tepelná a zvuková izolace
• odolnost proti vodě, vlhkosti, olejům, vysokým a nízkým teplotám, změnám počasí i požáru
• dlouhá životnost
• 100% ekologický produkt
• vysoká estetická hodnota

 

Používáme pouze kvalitní materiál

nsq.cz   Břidlice NSQ - info na: www.nsq.cz

Španělská břidlice nebo barevná břidlice z Vermontu

Testovaná břidlice dle Evropských norem

pokládka dle platných norem, zaměstnanci vyškolení přímo v Německu

Znalost problematiky ,dodržování bočních a vrchních překladů, stabilně pracujeme s břidlicí již 15 let

nabízíme poradenství již v přípravné fázi střechy

Životnost břidlice ovlivňuje i správná skladba střešního pláště, některé detaily mají svá specifika

možnost vykrytí oblých a speciálních tvarů břidlicí bez použití plechu

Vykládané úžlabí , volská oka, napoleonské vikýře, ozdobné krytí komínů břidlicí, okapová hrana s připojenou nohou, nároží napojeně atd…vše při zachování plné funkčnosti střechy.

návštěva námi realizovaných staveb v břidlici

Veškeré stavby máme fotograficky zdokumentovány, ale často je vhodnější při výběru daného krytí se podívat na střechu osobně

individuální přístup k zákazníkům

Vždy doporučujeme osobní jednání se zákazníkem popř.i za účasti architekta, aby výsledkem byla naprostá spokojenost zákazníka s jeho vyjímečnou střechou od naší firmy

pozáruční servis

O každou střechu se vyplatí pečovat

Pokud jste se rozhodli pro břidlici s naší firmou , udělejte si prosím trochu více času na naše jednání, kde jak vidíte máme co probírat, věřte, že tento čas se Vám pak zúročí tím, že při realizaci Vás již nic nepříjemně nepřekvapí, a Vy se již nebudete muset o nic starat.

prezentace břidlice

Přečtěte si informace o výhodách břidlice a způsobu krytí v naší prezantaci, kterou je možné stáhnout pomocí následujícího odkazu (soubor .ppt, velikost 82MB, z důvodu velkého souboru lze soubor pouze stáhnout)

Přiložený soubor

bridlice12.ppt

Fotogalerie

další fotografie ve fotogalerii »

TELEFON

267 750 534

MOBIL

602 212 981

Aktuálně pracujeme na střechách

Praha 1, Jáchymova 3

bobrovka - režná
kontakt: p. Vrňata st.

Liliová 219/5

Tondach - malý prejz zplna do malty
kontakt : p. Vrňata ml.

objekt Kampa

velký prejz na sucho 
kontakt: p. Vrňata ml.  

BD Praha 10

bobrovka - režné provedení
kontakt : p. Žáčik

více »

Firma Střechy Vrňata & Žáčik s.r.o. oceněna známkou Kvalitní firma
Certifikace na základě spokojenosti zákazníků (APC)
Střechy Vrňata & Žáčik s.r.o. - Tulipánová 100, 252 43 Průhonice, tel/fax: 267 750 534, mobil: 602 212 981, e-mail: info@strechyvrnata.cz