preloading top banner
pokrývačské práce břidlice prejzová krytina pokrývačské práce břidlice
Cech KPT Logo Kvalitní firma Logo

Profil firmy

Založeno v roce 1990

p. Jiří Vrňata st. vyzbrojen pouze svými zkušenostmi, znalostmi, nadšením a bez zaměstnanců založil pokrývačskou a klempířskou firmu , čímž navázal na rodinnou tradici. V průběhu dalších let, jako živnostník, přijal další zaměstnance a firma začala získávat kredit spolehlivého partnera

V roce 2007 vznik společnosti Střechy Vrňata & Žáčik s. r.o.

Jako přirozený vývoj předešlé firmy vznikla firma Střechy Vrňata & Žáčik s.r.o, a jednotlivé podíly vlastní pouze členové rodiny.

Vedení firmy

Jsme rodinná firma, kde každý má své místo a dohromady tvoříme dobrý tým.
Jiří Vrňata st. – jednatel společnosti je technickým ředitelem a dohlíží především na kvalitu práce a své ználosti využívá i při jednání se zákazníky. Dcera Lenka Žáčiková jako druhý jednatel a obchodní ředitel zajišťuje chod firmy po admininistrativní a finanční stránce vč. jednání se zákazníky. Syn Jiří Vrňata a zeť Maroš Žáčik jsou hlavními techniky firmy a zajišťují organizačně a technicky již konkretní stavby od nástupu na sjednané práce až po jejich zdárné ukončení. Snacha pí. Adéla Vrňatová se svědomitě stará o všechny zaměstnance a jedná se všemi úřady.

Naší prioritou je spokojenost zákazníka, profesionální přístup k práci ,která se neměří na kvantitu , ale na kvalitu. Pokud nás oslovíte, budete vždy jednat s jedním z majitelů firmy.

Zaměstnanci

V současné době máme stabilní tým cca 25 zaměstnanců, kteří jsou vyučeni v oboru pokrývač nebo klempíř, a samozřejmě se dále vzdělávají v nových technologiích a produktech.

Sídlo firmy

Kanceláře a sídlo firmy vč. provozovny jsou umístěny v našem rodinném domě v Průhonicích. Schůzky v sídle firmy jsou z tohoto důvodu možné i ve večerních hodinách nebo o víkendech, dle časových možností zákazníka.

Technické zázemí

Naši zaměstnanci využívají k dopravě a přepravě materiálů pouze firemní vozy označené logem firmy. Vlastníme několik stavebních výtahů Geda a větších výtahů Bocker , používané ke svislému  přesunu hmot. Také máme menší klempířskou dílnu v sídle firmy, kde provádíme menší klempířské přípravy pro naše stavby.

Soutěže

Námi zhotovované střechy , které jsou náročnější na detaily každoročně přihlašujeme do vyhlašovaných soutěží Tondach, Bramac, Řemeslník roku. Zatím se nám daří obsazovat přední místa.

Výstavy

Propagace na výstavách je již naší nedílnou součástí. Každoročně se s Vámi rádi osobně setkáme na výstavě Střechy Praha (proklik www.strechy-praha.cz), zatím jsme nechyběli na žádném ročníku.

Členství v CKPT ČR a HK

Jsme členy odborného cechu klempířů, pokrývačů a tesařů ČR. Jiří Vrňata st. je v současné době cechmistrem cechu, další spolumajitel firmy p. Žáčik je členem představenstva cechu sekce zahraniční styk.

Certitikát kvalitní firma

Koncem roku 2011 jsme obdrželi certifikát kvalitní firma , který je udělován na základě ověření spokojenosti našich zákazníků s naší prací , kvalitou, komunikací atd. Velice si vážíme spokojenosti našich zákazníků a děkujeme za kladné hodnocení.

Motto firmy

Většina zákazníků si uvědomuje, že střecha není pouhou pokrývkou domu, ale stává se důležitou součástí moderního bydlení. Naše úsílí plně vystihuje naše heslo: Střecha bez kompromisů – dokonalost v každém detailů.

TELEFON

267 750 534

MOBIL

602 212 981

Aktuálně pracujeme na střechách

Praha 1, Jáchymova 3

bobrovka - režná
kontakt: p. Vrňata st.

Liliová 219/5

Tondach - malý prejz zplna do malty
kontakt : p. Vrňata ml.

objekt Kampa

velký prejz na sucho 
kontakt: p. Vrňata ml.  

BD Praha 10

bobrovka - režné provedení
kontakt : p. Žáčik

více »

Firma Střechy Vrňata & Žáčik s.r.o. oceněna známkou Kvalitní firma
Certifikace na základě spokojenosti zákazníků (APC)
Střechy Vrňata & Žáčik s.r.o. - Tulipánová 100, 252 43 Průhonice, tel/fax: 267 750 534, mobil: 602 212 981, e-mail: info@strechyvrnata.cz