preloading top banner
pokrývačské práce břidlice prejzová krytina pokrývačské práce břidlice
Cech KPT Logo Kvalitní firma Logo


Články

Rekonstrukce střech z důvodu špatného stavu nesnese žádného dlouhého odkladu. Mnohdy laický pohled na stav střechy se může diametrálně lišit od profes. . .
Střešní břidlice je jednou z poptávaných střešních krytin, kterou si můžete zvolit i pro pokrytí Vaší střechy. Kvalitní přírodní břidlice, kterou u ná. . .
Kvalitní břidlice jako jedna z velmi vyhledávaných krytin pro střechy Vás přesvědčí nejen o své estetické hodnotě, ale také o odolnosti vůči mechanick. . .
Působení času, stejně jako vnějších vlivů či únavy materiálů prakticky nečiní rozdíly, zda se jedná o střechy rodinných domů, či střechy památkově chr. . .
Bez střechy, respektive bez precizně provedené střechy, či bez kvalitně vyhotovené rekonstrukce střechy, se neobejde žádný objekt. Střechy plní hned n. . .
Realizace střech Praha - zkušenosti podpořené znalostmi jsou klíčovým spojením V současné době může podnikat prakticky každý, odvětví střechy nevyjím. . .
Břidlicové střechy - jaká jsou pro a proti? Střešní břidlice je materiál, který se používal již v raných dobách pro pokrytí střech domů, paláců či cí. . .
Pokrývačské práce – specifický přístup k montáži různých materiálů Co typ střechy, respektive střešní krytina, to jiný požadavek na pokrývačské práce. . .
Nabízíme efektivní řešení pro Vaše střechy, a to za pomoci využití bobrovky. Bobrovka je pálená střešní taška (plochá, rýhovaný, hladká), která se od . . .
Hledáte komplexní pokrývačské práce a řešení střechy na klíč? Obrátíte-li se na naši specializovanou firmu, můžete od nás očekávat profesionální pokrý. . .
Komplexní realizaci střechy můžete zadat nejedné firmě, která se specializuje na vyhotovení nové střechy, případně na rekonstrukce střech. Může Vám vš. . .
Velmi žádaná služba – realizace střechy na klíč – v sobě zahrnuje veškeré nezbytné kroky, které by u kvalitní výstavby střechy či rekonstrukce střech . . .
Břidlice nejen pro historické budovy Střešní břidlice se stále častěji volí pro střechy, které prochází částečnou, ale i kompletní rekonstrukcí, tak . . .
Moderní, a zároveň vysoce spolehlivé řešení pro zateplení střech, je zcela jistě nadkrokevní izolace. Je zárukou optimálního splnění stavebně fyzikáln. . .
Betonové tašky jsou populární pro svou vysokou kvalitu a dlouhou životnost. A jaké jsou výhody betonových tašek? Betonová taška a její výhody Be. . .
Plechová krytina je moderní střešní krytinou s univerzálním použitím. Své příznivce si získává především díky výborným užitným vlastnostem a velmi dob. . .
Střechy Vrňata & Žáčik jsou zaběhlou a stabilní firmou v oblasti dodávky a pokládky střech, střešních oken a tesařských prací. Firma je také zaslo. . .
Kdo jiný by se mohl pustit do renovace střechy, nebo zcela nového postavení střechy, než firma specializovaná na pokrývačské práce? Jistě, i neohrožen. . .
Střechy Vrňata & Žáčík poskytují celou škálu klempířských prací, ať už se jedná o bytové domy, rodinné domy či památkové objekty. Balíček standard. . .
Když se rozhodnete pro rekonstrukci střechy, určitě předpokládáte, že bude účinnou ochranou a zároveň šperkem domu po několik desítek let. To se ovšem. . .
Břidlice je hornina černé až šedé barvy, ze které se díky její dobré štípatelnosti jednoduše vytváří tenké desky. Břidlice je proto ideální pro výrobu. . .
Chápeme, když se každý snaží ušetřit pár nebo víc korun. Ale nemělo by to být na úkor kvalitně odvedené práce a také na úkor zdraví. Rekonstrukce stře. . .
Protože víme, že dobrá střecha není jenom o kvalitním materiálu, ale také o profesionální klempířině, poskytujeme vám také full-servis v oblasti klemp. . .

TELEFON

267 750 534

MOBIL

602 212 981

Aktuálně pracujeme na střechách

Firma Střechy Vrňata & Žáčik s.r.o. oceněna známkou Kvalitní firma
Certifikace na základě spokojenosti zákazníků (APC)
Střechy Vrňata & Žáčik s.r.o. - Tulipánová 100, 252 43 Průhonice, tel/fax: 267 750 534, mobil: 602 212 981, e-mail: info@strechyvrnata.cz