preloading top banner
pokrývačské práce břidlice prejzová krytina pokrývačské práce břidlice
Cech KPT Logo Kvalitní firma Logo

Barevná břidlice

Kvalitní břidlice jako jedna z velmi vyhledávaných krytin pro střechy Vás přesvědčí nejen o své estetické hodnotě, ale také o odolnosti vůči mechanickému a chemickému poškození či působení povětrnostních vlivů. Břidlice, které používáme pro střechy Praha, neznají žádných kompromisů.

Námi dodávané a realizované břidlicové střechy Praha splňují veškeré nároky, které jsou na břidlice, jako materiál pro novostavby i rekonstrukce střech, kladeny. Oslovíte-li naši firmu ve věci zhotovení, či rekonstrukce střechy, můžete očekávat spojení precizně odvedené práce a kvalitní břidlicové krytiny, podpořené naší znalostí problematiky a bohatými praktickými zkušenostmi.

Barevná břidlice pro zvýraznění architektonického rázu budovy

Břidlicová krytina, která se používá pro střechy rodinných domků, chat, chalup, ale také penzionů aj., může být v šedo-černé variantě, ať už s převládající šedou, nebo černou barvou břidlice. Budou-li Vám uvedené odstíny břidlice vzhledem k vašemu životnímu stylu připadat příliš fádní, nemusíte se kvůli tomu vzdávat vyhlédnuté břidlicové střechy. Pro střechy Praha nabízíme ucelenou řadu barevné břidlice.

Barevné břidlice, ať už si zvolíte jakýkoli odstín či kombinaci barev, ve významné míře zvýrazní architektonický ráz Vašeho domova, letního sídla, či Vaší firmy aj.

Barevná břidlice – postupem času získává originální patinu

Veškeré typy břidlice, které si u nás můžete prohlédnout a vybrat pro následnou realizaci střechy, jsou zárukou kvality. Barevné břidlice však mají oproti šedo-černé variantě břidlice jednu nemalou výhodu. Barevné břidlice s postupujícím časem mění svůj barevný akcent, což však žádným způsobem nemá negativní vliv na kvalitu a životnost samotné břidlice. Tzv. ošlehaná tvář barevné břidlice se promítne do jiného odstínu Vaší střechy. Tak jako příroda mění během roku svoji tvář, kdy na každém ročním období je možné najít osobitou krásu, tak bude i Vaše nová břidlicová střecha originálním prvkem stavby po celou dobu své existence.

Unikátní vzhled břidlicové střechy i prvotřídní kvalita a odolnost

Se stárnutím barevné břidlice je to jako se stárnutím lidí. Stárnout se dá totiž s elegancí a šarmem. Rozhodně neplatí pravidlo, že stáří, v tomto případě doba využívané břidlice, znamená ztrátu vitality a výjimečnosti. Námi doporučené kvalitní barevné břidlice patří k těm, se kterými budete spokojeni po celou dobu jejich životnosti, i přes veškeré rozmary počasí.

Dostupné barvy břidlice pro střechy Praha, ze kterých si u nás můžete vybrat, Vám umožní docílit nespočtu kombinací. Volbu zvolené břidlicové střechy necháme čistě na Vaší představivosti a fantazii. Budete-li však chtít, poradíme Vám na základě našich zkušenosti z realizovaných zakázek na střechy. Každopádně je však dobré se řídit vnitřní intuicí, která Vám napoví, kterým směrem se dát. Jen tak bude Vaše nová břidlicová střecha odrazem Vašeho vkusu a životního stylu. 

TELEFON

267 750 534

MOBIL

602 212 981

Aktuálně pracujeme na střechách

Praha 1, Jáchymova 3

bobrovka - režná
kontakt: p. Vrňata st.

Liliová 219/5

Tondach - malý prejz zplna do malty
kontakt : p. Vrňata ml.

objekt Kampa

velký prejz na sucho 
kontakt: p. Vrňata ml.  

BD Praha 10

bobrovka - režné provedení
kontakt : p. Žáčik

více »

Firma Střechy Vrňata & Žáčik s.r.o. oceněna známkou Kvalitní firma
Certifikace na základě spokojenosti zákazníků (APC)
Střechy Vrňata & Žáčik s.r.o. - Tulipánová 100, 252 43 Průhonice, tel/fax: 267 750 534, mobil: 602 212 981, e-mail: info@strechyvrnata.cz