preloading top banner
pokrývačské práce břidlice prejzová krytina pokrývačské práce břidlice
Cech KPT Logo Kvalitní firma Logo

Rekonstrukce střech Praha

Rekonstrukce střech z důvodu špatného stavu nesnese žádného dlouhého odkladu. Mnohdy laický pohled na stav střechy se může diametrálně lišit od profesionálního posouzení stavu střechy. Jestliže uvažujete o rekonstrukci střechy, doporučujeme nečekat a nechat si ji našimi odborníky prohlédnout, včetně doporučení navrhovaného řešení.

Rekonstrukce střech Praha – kvalitně a se zárukou

Kvalitní služby, které nabízíme v rámci rekonstrukce střech Praha, zahrnují veškeré dílčí práce, ke kterým patří například práce pokrývačské, klempířské, tesařské, ale i další práce, které souvisí s realizací střechy. Samozřejmostí je pro nás bezplatná poradenská činnost týkající se celé problematiky střech.

Kompletní řešení střechy ve vysoké kvalitě provedení, včetně dodávky vybrané krytiny pro střechy, záruky na práce či možnosti uzavření pozáručního servisu na údržbové práce střechy. To jsou ve zkratce rekonstrukce střech Praha od našich kvalifikovaných odborníků v oboru.

Rekonstrukce střechy a výměna střešní krytiny

Při realizaci opravy střech Praha se přistupuje k částečné či kompletní výměně krytiny. Již samotný výběr střešní krytiny pro nový kabát střechy Vám může zamotat hlavu, pokud jste se doposud danou problematikou podrobněji nezabývali. Využijete-li naší bezplatné poradenské činnosti, ušetříte si nejen čas, ale také investici navíc. Ta by Vás mohla čekat, pokud byste si zvolili nevhodnou krytinu, která by nekorespondovala s typem a stavem střechy.

Výměnu střešní krytiny nechte na profesionálech. Nejde totiž čistě jen o vzhled střechy, ale také její stoprocentní funkčnost. Do menších oprav střechy se mnohdy pouští nadšený kutil, který však nemusí brát zřetel na stupeň poškození krytiny střechy, a celkový stav střechy. Neodborný zásah do střechy pak může skončit tím, že bude třeba více financí do rekonstrukce střechy, než kdyby byla rovnou přivolána specializovaná firma.

Rekonstrukce střechy a klempířské práce

Bavíme-li se o funkčnosti i vzhledu střechy, pak nejde čistě jen o střešní krytinu, ale také charakteristické detaily, které jsou součástí střechy, a ke kterým patří klempířské prvky. Klempířské prvky u střechy tvoří okap, oplechování, žlab, okapnice, montážní prvky aj. Klempířské prvky u střechy jsou tak součástí systému pro odvod dešťové vody. U nás si můžete objednat komplexní i dílčí klempířské práce, které provádíme za použití mědi, hliníku, pozinku a veškerých druhů titanzinku. Jak v případě výběru krytiny pro plášť střechy, tak i u klempířských prvků, můžete z naší strany očekávat nadstandardní kvalitu práce i pomoc při výběru materiálu. Na rekonstrukce střech, klempířské práce a všechny související práce jsme totiž ti nejlepší. 

Rekonstrukce střechy pro využití podkroví.

Jiné požadavky na stav střechy nejspíš budete mít, budete-li chtít podkroví využít čistě jen pro uložení věcí, sušení prádla, nebo také pro bydlení. Bojujete ale s prostorem nebo Vám přibyl nový člen rodiny? Úprava podkroví může být vhodným řešením, jak získat další místnost k obývání. 

Rekonstrukce střechy vám vyřeší všechny problémy se smysluplným využitím podkroví. Před samotnou rekonstrukcí střechy je však třeba zohlednit hned několik aspektů, jejichž podcenění by mohlo v budoucnu znamenat dodatečné zásahy do střechy. Neváhejte se tedy na nás obrátit se sdělením konkrétního využití podkroví, které může ovlivnit samotný výběr krytiny, ale také například montáž střešních oken kvůli optimálnímu dennímu světlu atd.

TELEFON

267 750 534

MOBIL

602 212 981

Aktuálně pracujeme na střechách

Praha 1, Jáchymova 3

bobrovka - režná
kontakt: p. Vrňata st.

Liliová 219/5

Tondach - malý prejz zplna do malty
kontakt : p. Vrňata ml.

objekt Kampa

velký prejz na sucho 
kontakt: p. Vrňata ml.  

BD Praha 10

bobrovka - režné provedení
kontakt : p. Žáčik

více »

Firma Střechy Vrňata & Žáčik s.r.o. oceněna známkou Kvalitní firma
Certifikace na základě spokojenosti zákazníků (APC)
Střechy Vrňata & Žáčik s.r.o. - Tulipánová 100, 252 43 Průhonice, tel/fax: 267 750 534, mobil: 602 212 981, e-mail: info@strechyvrnata.cz