preloading top banner
pokrývačské práce břidlice prejzová krytina pokrývačské práce břidlice
Cech KPT Logo Kvalitní firma Logo

Břidlicové střechy Praha

Střešní břidlice je jednou z poptávaných střešních krytin, kterou si můžete zvolit i pro pokrytí Vaší střechy. Kvalitní přírodní břidlice, kterou u nás nabízíme, může díky své barevnosti korespondovat se stylem střechy Vašeho domu, chalupy, chaty,... U naší společnosti si můžete vybrat typ černé, ale také barevné přírodní břidlice různého formátu. Následně Vám provedeme odbornou pokládku břidlicové střechy.

Přírodní břidlice vyniká kvalitou a exkluzivitou vzhledu

Měli jste možnost vidět na vlastní oči střechy, které zdobí břidlicová krytina? Hned, jak spatříte takový dům, uchvátí Vás jeho jedinečný vzhled, který dodá objektu na autentičnosti, kontrastu a přírodnosti. Břidlice, jako střešní krytina pro střechy, je vhodná nejen pro chaloupky, venkovská stavení, ale i pro ryze moderní domy, u kterých majitelé kladou důraz na výjimečnost a kvalitu. Ať už si tedy vybíráte střešní krytinu pro Váš dům, letní sídlo, můžete se těšit z jedinečného charakteru střechy, díky využití černé, či barevné škály břidlice.

Břidlicové střechy

Tím, že se zabýváme oborem střechy v celé šíři jeho záběru, je nám známo, že majitelé poptávající rekonstrukce střech nebo novou střechu očekávají nejen estetický přínos pro objekt, ale také dlouhou životnost a funkčnost. Břidlicová krytina může v plné míře splnit veškeré Vaše požadavky a přání. Jsme tu pro Vás, abychom nejen odborně poradili s druhem břidlice, který by se hodil pro sklon a tvar střechy, ale také nabídli kvalitní pokrývačské práce.

Břidlicové střechy Praha vysoké kvality

V případě střechy, ať už z hlediska zcela nové výstavby střechy, nebo rekonstrukce střechy, se nevyplatí šetřit za každou cenu. Budete-li se chtít těšit z dlouhé životnosti střechy, pak určitě vsaďte na kvalitu. Zaručíme Vám jak kvalitu práce, tak kvalitu vybraného materiálu pro břidlicové střechy i jiné varanty.

TELEFON

267 750 534

MOBIL

602 212 981

Aktuálně pracujeme na střechách

Praha 1, Jáchymova 3

bobrovka - režná
kontakt: p. Vrňata st.

Liliová 219/5

Tondach - malý prejz zplna do malty
kontakt : p. Vrňata ml.

objekt Kampa

velký prejz na sucho 
kontakt: p. Vrňata ml.  

BD Praha 10

bobrovka - režné provedení
kontakt : p. Žáčik

více »

Firma Střechy Vrňata & Žáčik s.r.o. oceněna známkou Kvalitní firma
Certifikace na základě spokojenosti zákazníků (APC)
Střechy Vrňata & Žáčik s.r.o. - Tulipánová 100, 252 43 Průhonice, tel/fax: 267 750 534, mobil: 602 212 981, e-mail: info@strechyvrnata.cz